درباره من

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

حدود 8 ساله که برنامه نویسی می کنم و کار حرفه ای رو از سال 1395 شروع کردم. علاقه زیادی به حل چالش ها و ارائه راهکارهای نرم افزاری داشتم تا جاییکه یک نرم افزار مدیریت محتوا ساختم و کم کم توسعه دادم. در همین حین پروژه های مختلف راه اندازی و پیشرفت سایت داشتم که در مسیر سئو و پشتیبانی کامل و تخصصی سایت قرار گرفتم. این مسیر باعث شد تا همراهان زیادی به من اعتماد کنند و کسب و کار آنلاین خودشون رو به من بسپارن. تا جاییکه مدیریت وب سایت ها و نحوه ارائه و پیشرفتشون کاملا به عهده من هست.

بعد از سالها تجربه در کنار مشتریان عزیزم می تونم راهکارهای مختلفی برای حضور شما در وب ارائه بدم. از یک سایت شخصی گرفته تا سایت های فروشگاهی و اختصاصی بزرگ. حالا برای اینکه بیشتر با خدمات من آشنا بشید، به صورت کامل  شامل این لیست میشه:

  1. راهکارهای معرفی محصول یا خدمات.
  2. راهکارهای مربوط اجرای نرم افزارهای آنلاین.
  3. بهینه سازی و پیشرفت وب سایت.
  4. مشاوره آموزشی و پرورش نیروی انسانی.

راهکارهای معرفی محصول یا خدمات

وب سایت ها کمک می کنند تا شما راحت تر و اصولی تر شناخته بشید. در صورتی که کانال ورودی سایت رو درست تعریف کرده باشید، تبدیل به یک موتور تبلیغاتی و برندینگ شما خواهد شد. با کمک گرفتن از خدمات طراحی سایت می تونید جلوه های بصری زیادی برای مشتریان خودتون ایجاد کنید و در نهایت اونهارو به سمت خرید با اطمینان کامل سوق بدید. وب سایت ها اعتبار پذیر هستند و بعد از مدتی فعالیت سایت شما دارای اعتبار مناسبی خواهد شد. البته این امر منوط به انجام خدمات Seo در وب سایت است.

راهکارهای مربوط اجرای نرم افزارهای آنلاین

با استفاده از نرم افزارهای آنلاین کارهای داخل سازمانی خودتون رو با کیفیت و قابل پیگیری کنید. نرم افزارهای آنلاین به نرم افزارهایی گفته می شود که برای اجرا نیاز به اینترنت دارند. ممکن است همین حالا فرم های اداری مختلفی داخل سازمان شما در حال جابجایی باشد. یا حتی مدیریت انبار و موجودی اجناس شما قابلیت تبدیل به نرم افزار داشته باشد. که می توانید از نرم افزارهای آنلاین برای این امر استفاده کنید.

بهینه سازی و پیشرفت وب سایت

سایت شما بدون بازدید کننده هیچ ارزش و اعتباری ندارد. شما باید قبل از شروع به ساخت یک وب سایت کانال های ورودی خود را تعریف نمایید. یکی از این کانال ها "بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو" است که اصطلاحا سئو SEO نامیده میشود. با انجام خدمات سئو کاربرهای هدف شما رو به راحتی پیدا می کنندو بسته به نوع بازارتون ممکنه مشتریان بسیار زیادی جذب کنید.

البته ممکنه هدف شما از سایت زدن صرفا نمایش تلفن های تماس یا نشانی محل کارتون باشه. اما حداقل برای جستجوی نام شرکت یا نام خودتون نیاز به سئو دارید.

مشاوره آموزشی و پرورش نیروی انسانی

یکی از چالش های شرکت ها و سازمان هایی که به هر صورت با وب درگیر هستند، پیدا کردن نیروی مناسب کار است. فعالیت و حضور در وب نیاز به تخصص های زیادی در زمینه های مختلف است. این تخصص های می تونن شامل تخصص های بصری، گرافیکی، تبلیغاتی، کد نویسی و... باشند. البته پیدا کردن افرادی که یک یا دو تخصص از این موارد رو داشته باشند کار راحتی نیست.

بنابر این شما می تونید با آموزش نیروی مبتدی خودتون یک کارمند حرفه ای بسازید تا بصورت کامل خدمات مورد نیاز شما را به انجام برساند.